Chcesz zadbać o dłonie i stopy?

Pielęgnacja

Pielęgnacja
dłoni i stóp

(kliknij w wybrany zabieg)

35 zł (0,30 godz.)

Zabieg bardzo przyjemny i skuteczny. Parafina jest węglowodorem nienasyconym, uzyskiwanym podczas destylacji ropy naftowej. Zawiera dużą ilość naturalnych substancji natłuszczających. Rozgrzana, płynna parafina wygładza, rozgrzewa, nawilża oraz ujędrnia skórę, sprawia, że wszystkie preparaty nałożone na skórę przed zabiegiem działają skuteczniej.

Manicure bez malowania 25 zł

Manicure z odżywką 30 zł

Manicure z malowaniem  lakierem vinylux 35 zł

Wycięcie skórek 15 zł

Skrócenie  paznokci 15 zł

Pomalowanie paznokci 15 zł

Manicure francuski 40 zł

Pedicure bez malowania paznokci 65 zł.

Pedicure z pomalowaniem paznokci lakierem vinylux  75 zł.

Pedicure z hybrydą 90 zł.

Hybryda na stopy 60 zł.(bez pedicure`u)

85 zł (z malowaniem)

Zanurz się w naturalnych zapachach przyrody. Zapraszamy na zabieg pedicure SPA składający się z aromatycznej kąpieli stóp, pilingu z soli morskiej z figami i granatem oraz energetyzującej maski z żywokostem oraz gorących butów. Zabieg kończy wmasowanie aromatycznego masła z wyciągiem z granatów i fig. W skład zabiegu wchodzą preparaty idealnie ze sobą skomponowane pod względem doboru składników i aromatów.

65 zł (1,15 godz.)

Marzysz o pięknych paznokciach, nie niszcząc płytki. Masz mało czasu. Wyjeżdżasz na wakacje i boisz się, że Twój lakier nie wytrzyma na paznokciach dwa tygodnie. To zabieg wprost dla Ciebie.

Zdjęcie hybrydy jeżeli wykonana jest w naszym gabinecie gratis.

35 zł (1,0 godz.)

Rewolucyjny lakier zapewniający tydzień perfekcji… bez użycia bazy..

Lakier do paznokci, który zwiększa swoją wytrzymałość pod wpływem naturalnego światła. Kiedy inne, zwykłe lakiery kruszą się, a ich wygląd się pogarsza z biegiem czasu, VINYLUX jest nieskazitelnie piękny i staje się coraz bardziej odporny.To lakier, który dodaje pewności i nigdy Cię nie zawiedzie!

Zmień kolor dlatego że chcesz, a nie dlatego że musisz!

40 ZŁ (0,40 GODZ.)

 

Zabieg wzmacniający naturalne paznokcie i nadający im połysk różowej perły. Zawiera w swoim składzie: witaminy A+E, keratynę, pyłek pszczeli , krzemionkę z Morza Japońskiego. Polecany dla paznokci słabych, łamliwych i rozdwajających się.